Оглас од претпријатие Објавени: јул. 03 2024 10:38

Se prodava ubava nova kukja vo Bardovci

Објавени: јул. 03 10:38
Прегледи: 46
Шифра 25758
Се продава убава нова куќа на едно ниво, со два влеза, на одлична локација во Бардовци. Куќата е со квадратрура од 177м2, на прекрасен единечен плац со вкупна површина од 800м2. Истата се состои од голем влезен ходник, раскошна дневна соба со поглед кон Водно, посебна кујна со трпезариски дел, едно гостинско вц, одвоен дел со родителска спална соба со сопствено купатило, 2 детски спални соби кои користат едно купатило, утилити соба, голема работна соба како за остава и една машинска соба. Инсталирано е подно греење низ целата куќа со предвидена топлотна пумпа воздух-воздух (не е вградена) и не се вградени санитарии во купатилата. Под покривот на куќата е ставена плоча, за евентуална идна надградба на кат, во зависност од потребите на купувачот. Куќата се продава во сегашната актуелна состојба, во завршна фаза од изградбата.
Цена 380.000 евра.
Контакт 071/271-271 или 071/333-336
Опис на линк

ASTORIA NEDVIZNOSTI

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       
Посети ја страната на нашата продавница

Ул “Аминта трети„ бр 65

+38923110-566071/244-331071/333-336

http://www.realestate.com.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации