Оглас од претпријатие Објавени: јул. 19 2024 08:50

Luksuzni stanovi vo Limak-Diamond

Објавени: јул. 19 08:50
Прегледи: 97
Шифра 25888
Агенција Асторија изнајмува нов и луксузен стан во комлексот Diamond во Центар, со површина од 103м2. Располага со 3 спални соби, од кој едната е уредена како гардаробер, 2 купатила, пространа дневна соба со излез на тераса со отворен поглед. Станот е на 11кат со лифт во нова зграда.

Контакт тел.
071/333-336

Astoria Agency offers for rent new and luxurious apartment in the Diamond complex in Centar, with an area of ​​103m2. It has 3 bedrooms, one of which is arranged as a wardrobe, 2 bathrooms, a spacious living room with an exit to a terrace with an open view. The apartment is on the 11th floor with an elevator in a new building.

Contact tel.
071/333-336

Шифра 25890
Агенција Асторија изнајмува нов и луксузен стан во Diamond Центар, со површина од 83м2. Располага со 2 спални соби, 2 купатила, дневна соба со кујна и тераса со прекрасен поглед. Станот е на 9ти кат, со лифт, во нова зграда со рецепција и 24h обебезбедување. Комплетно наместен со мебел и апарати.

Контакт тел.
071/333-336

Astoria Agency offers for rent a new and luxurious apartment in Diamond Center, with an area of ​​83m2. It has 2 bedrooms, 2 bathrooms, a living room with a kitchen and a terrace with a beautiful view. The apartment is on the 9th floor, with an elevator, in a new building with reception and 24/7 security. Fully furnished with furniture and appliances.

Contact tel.
071/333-336
Опис на линк

ASTORIA NEDVIZNOSTI

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       
Посети ја страната на нашата продавница

Ул “Аминта трети„ бр 65

+38923110-566071/244-331071/333-336

http://www.realestate.com.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации