Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VITRINA LADILNIK FRIZIDER TEKNALINE 4400 NFP

2 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 08 јан. 11:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата

240cm Bed Креват Krevet celik zelezo inoks 29 999 MKD
STOMACH abdominal LIFE FITNESS 599 EUR
KESI CELOFAN CELLOPHANE 0 MKD
CD DVD Lens cleaner citac  pastruese 199 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
LG
Модел
Drug model
PROFESSIONAL USED TEKNALINE - ITALY GLASS REFRIGERATOR 4400NFP ..... 2000 EURO
Dimensions:W = 670 ; D = 640 ; H = 1930

ПРОФЕСИОНАЛНЕН МАЛКУ КОРИСТЕН TEKNALINE - ITALY ФРИЖИДЕР ВИТРИНА МОДЕЛ 4400NFP ..... 2000 ЕУР
Dimensions:W = 670 ; D = 640 ; H = 1930
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

126 Огласи во продавницата
KN95 FFP2 maska 25 MKD
Se iznajmuvaat masi stolici konjopoj 0 EUR
STOMACH abdominal LIFE FITNESS 599 EUR
serving trolley количка сервирање karrocë shërbimi 1 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации