Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

15 фев. 10:35
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Скопjе  ·  Скопје

MERCEDES CLS 350 CDI 265KS AMG FULL OPREMA MATRIX NOVO -12 !

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
22 фев. 10:11
Линк
Услуги  ·  Изработка на трудови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Izrabotka na trudovi

13 фев. 06:32
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 5 F10 M paket Facelift

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Денес 16:30 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Скопjе  ·  Скопје

iphone 14 neotpakuvan 2godini garancija

619 ЕУР

Денес 14:45 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Rusenje dzidovi / Frlanje otpad / Selenje / Renoviranje

1 МКД

Денес 14:25 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo gradba vo Kozle

1 750 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 14:04 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Скопjе  ·  Скопје

B Klasa-200 CDI 2013 Kako Novo Top. Zamena

99 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:00 Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 318D,G20,VIRTUAL,KOZA,TOP SOSTOJBA-KAKO NOVO,SERVISNA

33 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
Денес 13:55 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Volt  ·  Скопjе  ·  Скопје

Chevrolet Volt - Opel Ampera 34,000 KM

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 30 000 - 34 999
Денес 13:52 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Скопје

Mashina za toalet hartija

1 МКД

Денес 13:46 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben stan vo Karpos 4 City Garden

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 13:29 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA OCTAVIA 1.4 TSI 150KS DSG AUTOMATIC 2018G

13 700 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:20 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Скопjе  ·  Скопје

SKODA SUPER 4X4 2.0 TSI DSG SEQUENTIAL 280KS 88.000KM!

21 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 12:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nov dvosoben lux opremen stan vo Aerodrom

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 12:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Trosoben namesten stan vo Centar ul. Zeleznicka

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 12:14 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stiropor fasadi so vrven kvalitet

Денес 11:16 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Скопjе  ·  Скопје

RENAULT TWINGO 1.5 dci 2008 ODLICNA SOSTOJBA

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:59 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION 105 KS 2013

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 10:58 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  508  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 508 1.6 BlueHDI 120 KS 2016 GODINA

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:33 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Opel Corsa D 1.3 cdti

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 10:24 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Скопје

Secenje armiran beton asfalt

Денес 10:09 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Скопjе  ·  Скопје

Audi A6 3.0 TDI S-LINE

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:44 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava namestena garsonjera

800 МКД / дневно

Број на соби: 1
Денес 09:09 Автомобили  ·  Volvo  ·  S70  ·  Скопjе  ·  Скопје

VOLVO S70

3 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 09:02 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Stan vo Debar Maalo 118m2 plus 63m2 terasa

175 500 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Citroën  ·  C3  ·  Скопjе  ·  Скопје

CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI.FULL.2016god.A. NIKI

6 890 ЕУР

Година: 2016
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 09:00 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  208  ·  Скопjе  ·  Скопје

PEUGEOT 208 1.4hdi.GT-LINE.FULL.NOVO.AVTO NIKI

7 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 08:55
Линк
Претпријатие Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Pozajmici so vozila i nedviznost

10 000 ЕУР

Денес 08:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vila kuka vo Gorno Nerezi

Број на соби: > 10
Денес 08:53 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzni apartmani za kratok prestoj Osa 4

3 500 МКД / месечно

Број на соби: 2
Вчера 23:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

HIT-PONOV TROSOBEN STAN VO KISELA VODA SO GARAZA

99 999 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Скопје

VW Polo 1.2TDI 2011

7 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 22:00 Автоделови и Опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Fiat Uno Delovi

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации