Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 јан. 14:22
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Apartmani vo Centar - so parking - Soboren Hram

40 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40

Денес 16:48 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mercedes A-Class 180CDi 109hp 2007g AUTOMATIC

5 390 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 16:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava stan vo Gradski Zid do Sobranie

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Денес 16:43 Автомобили  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Скопjе  ·  Центар

Land Rover Discovery 3

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:42
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodazba na stanovi

Број на соби: 3,5
Денес 16:35 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  A 45 AMG  ·  Скопjе  ·  Аеродром

2022 Mercedes-Benz A-class AMG A45s 421 hp

82 000 ЕУР

Година: 2022
Километража: 15 000 - 19 999
Денес 16:31 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  15pro  ·  Скопjе  ·  Центар

iphone 15pro 128 telekom A1

980 ЕУР

Денес 16:30 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14  ·  Скопjе  ·  Скопје

iphone 14 neotpakuvan 2godini garancija

619 ЕУР

Денес 16:30 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Карпош

Opel Astra 2018 dizel

10 750 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 16:29 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Opel Corsa D redizajn 2011 g. 1.3cdti 95KS

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 16:16 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mitsubishi Outlander 2.0tdi 4x4 140ks odlicna sostojba

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 16:02 Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 207 cc(Cabrio)1.6 hdi(110hp)Full Oprema-08g.

3 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:55 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radishani

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 15:39 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

САВИЌ ПРОДАВА СТАН ВО ЦРНИЧЕ

112 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 15:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

САВИЌ ИЗДАВА СТАН ВО ЦРНИЧЕ

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 15:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vw polo 1.2i

5 850 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 15:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Аеродром во Cevahir !

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
Денес 15:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva nevseluvan stan vo Dzevahir

300 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 15:28
Линк
Автомобили  ·  Nissan  ·  X-Trail  ·  Скопjе  ·  Карпош

NISSAN X-TRAIL 4x4 2.0 DCI 177 KS 2017g AUTOMATIK

26 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 80 000 - 84 999
Денес 15:26 Автомобили  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Скопjе  ·  Карпош

Ford Fiesta 1.4 Tdci Titanium

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:25 Услуги  ·  Транспорт/Превоз и Ископ  ·  Скопjе  ·  Центар

Rusenje zidovi plocki frlanje sut

Денес 15:25 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Карпош

Golf 7 - 18god. 1.6tdi - 115ks

13 699 ЕУР

Година: 2018
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

VW Golf 6 dizel 1.6

8 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:20 Автомобили  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam Citroen ds3 1.6 156ks 2011

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 150 000 - 159 999
Денес 15:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radisani

95 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 15:17 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Mercedes-Benz C 200 D

11 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:17 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Скопjе  ·  Карпош

HYUNDAI TUCSON 2.0 CRDI 4X4 07GOD FULL OPREMA REG

5 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:16 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radisani

95 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Денес 15:15 Автомобили  ·  Honda  ·  Insight  ·  Скопjе  ·  Аеродром

HONDA INSIGHT 1.3 Benzin-HYBRID Regis do 01/2025g

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:08
Линк
Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 SW 1.6-blue hdi*Allure*Full Oprema-16g.

8 650 ЕУР

Година: 2016
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 15:06 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

продавам 4 гуми 215 55 р16

4 000 МКД

Денес 15:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Golf 6 1.4 TSI DSG 2009g

6 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 15:05
Линк
За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Карпош

Релаксатор 4Moms MamaRoo 4.0

15 000 МКД

Денес 15:05
Линк
Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava deloven prostor vo Centar 290m2

10 ЕУР / месечно

Денес 14:45 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Скопје

Rusenje dzidovi / Frlanje otpad / Selenje / Renoviranje

1 МКД

Денес 14:45 Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Скопjе  ·  Центар

Honda Accord 2.0 / 156 KS - PLIN / BENZIN

6 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 14:41 Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Се продава стан во Центар 37м2 позади Поликлиника Идадија

74 000 ЕУР

Број на соби: 1,5
Денес 14:37 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Карпош

AUDI A4 2.0 BENZIN AVTOMATIK 131 KS REG 08 2024 SO FULL OPR

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 14:35 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nov moderen stan so posebna spalna, pocetok na Gjorce Petrov

69 000 ЕУР

Број на соби: 1

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации