Македонски | Shqip | English |

Скопjе


Денес 15:14 , ,

Chevrolet Spark -10

2 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 15:14 , ,

Наместена гарсоњера

85 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 40
Денес 15:14 , ,

Sky City Apartment

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 15:11 , ,

AUDI A6 QUATTRO 3.0 TDI AUTOMATIK NEUVEZUVANO

6 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 15:07 , ,

Stan vo Adora Flatiron

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 15:06 , ,

Kuka i baraka vo naselba Singelik

80 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
Денес 15:05 , ,

Se izdava stan vo centar Vodno na visoko prizemje

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Денес 15:03 , ,

Audi A5

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:02 , ,

FORD MONDEO 2.2 TDCI 200HP -11 AUTOMATIC MOZNA ZAM

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:01 , ,

Lux namesten stan vo Aerodorm blisku do Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:59 , ,

Se iznajmuva stan kaj Vero Taftalidze

380 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Денес 14:59 , ,

Se izdava stan pod kirija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Денес 14:59 , ,

Мitsubishi Pajero

11 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 14:58 , ,

Mercedes-Benz S 350

17 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток