Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ПРОДАВААТ 2 ЕЛЕКТРИЧНИ ПЕЧКИ 5ка и 6ка

5 000 МКД

Се продава од: Горјан 17 септ. 21:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Gorenje
Модел
Drug model
Се продаваат две електрични печки 5ка (сива) и 6ка (кафеава) во исправна состојба.

Секоја печка е по 5.000 мкд
Горјан
072252547
Leaflet
Кон почеток