Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 мај 10:10
Линк
Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Битола

‼️ОТКУП НА ВОЗИЛА‼️

999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 13:21
Линк
Туризам и Настани  ·  Битола

Rammstein Belgrade Tickets 24.May.2024

80 ЕУР Намалена цена

Денес 13:08
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4

Денес 15:05 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Битола

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 13:51 Станови  ·  Битола

Издавам реновиран стан кај Ат Пазар

Број на соби: 3
Денес 13:10
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4
Денес 13:08
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4
Денес 11:37 Авто плац Автомобили  ·  Kia  ·  Picanto  ·  Битола

KIA PICANTO 1.0 BENZIN--KLIMA--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!

3 190 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 11:16 Претпријатие За Деца  ·  Играчки  ·  Битола

Detska kolicka Chicco Multiway

3 500 МКД Намалена цена

Денес 11:15 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Битола

RENAULT LAGUNA III 2.0 DCI--NISSAN --REDIZAJN--MODEL 2012!!!

7 490 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
Денес 00:18 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 80KS. TWINPORT (ORIGINALNI 106 000KM)

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 16:56 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Битола

Pomeranec

Вчера 13:51 Претпријатие За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Битола

IKEA masa i stolcinja

2 000 МКД

Вчера 13:21
Линк
Туризам и Настани  ·  Битола

Rammstein Belgrade Tickets 24.May.2024

80 ЕУР Намалена цена

Вчера 12:46 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Битола

Seat Altea 1.9 TDI 105ks

4 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:22 Мобилни телефони  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Битола

Samsung Galaxy A35 5G - NOV NEOTPAKOVAN - A1

15 500 МКД

Вчера 11:26 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Битола

Renault Secnic / Megane

2 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 11:24 Автомобили  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Битола

Renault Secnic / Megane

2 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 10:15 Авто плац Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Битола

-- MAZDA 3 1.6 CD -- MODEL 2010 -- 80 KW --

5 350 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 23:45 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Битола

Ford focus 1.6 hdi

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 20:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Битола

VW POLO 1.2-BENZIN

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
19 мај 20:13 Автомобили  ·  Mazda  ·  3  ·  Битола

MAZDA 3 1.4 BENZIN PERFEKTNA

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 12:15 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Битола

BMW X5 F15 3.0D M paket

32 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
19 мај 06:35 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Битола

PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6 HDI--81KW--MODEL 2010--NOVO VOZILO

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
19 мај 06:28 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Битола

TOYOTA AURIS 1.4 D4D--DIZEL--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!

5 990 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
19 мај 06:27 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Битола

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI--REDIZAJN-MODEL 2011--NOVO VOZILO

5 750 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
19 мај 06:27 Авто плац Автомобили  ·  Renault  ·  Megane  ·  Битола

RENAULT MEGANE III 1.5 DCI-110KS--EURO 5--MODEL 2012!!!!!

5 750 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
19 мај 06:27 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Битола

HYUNDAI I30 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!

5 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
19 мај 06:26 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Битола

OPEL VECTRA C 1.9 CDTI-120KS--REGISTRIRANA +ZELEN KARTON!!!!

4 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
19 мај 06:26 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN TWINPORT COSMO MODEL 2006!!!NOVA!!!!

3 490 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
19 мај 06:26 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN--AVTOMATIK!!!--MODEL 2006!!UNIKAT!!!

4 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
19 мај 06:25 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA C 1.2 BENZIN-AVTOMATIK-MODEL 2003--123.000 KM!!!!

3 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
Онлајн
19 мај 06:25 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Битола

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN-59KW--KLIMA--REDIZAJN--MODEL 2008!!!

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
Онлајн
19 мај 06:25 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN--59KW-80KS--MODEL 2008--NOVO VOZILO!

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
19 мај 06:25 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI--92KW--EURO 5 --NOVO VOZILO!!!!!!

4 750 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Онлајн
19 мај 06:24 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2008--NOVO!!

3 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Онлајн
19 мај 06:24 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Accord  ·  Битола

HONDA CIVIC 2.2 CTDI-140KS--MODEL 2009--REGISTRIRANA!!!!!!!

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
19 мај 06:24 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI-100KW--DYNAMIK-MATRIX--MODEL 2017!NOVA

11 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
19 мај 06:23 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Битола

PEUGEOT 107 1.0 BENZIN--KLIMA--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
19 мај 06:23 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  207  ·  Битола

PEUGEOT 207 1.6 HDI-66KW-90KS--MODEL 2007--NOVO VOZILO!!!!!!

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
19 мај 06:23 Авто плац Автомобили  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Битола

SUZUKI SX4 1.6 HDI--66KW--90KS--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации