Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Битола , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:14
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4
22 мај 12:21
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Битола

BMW X5 F15 3.0D M paket

32 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 00:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Битола

Volkswagen Polo 2011 godina benzin / plin

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 00:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Битола

Volkswagen Polo 2011 godina benzin / plin

5 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 19:52
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava prv sprat od kuka na Sirok sokak bitola

Број на соби: 3,5
Површина: 70
Вчера 19:08 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Lenovo  ·  Lenovo Yoga 370  ·  Битола

Lenovo Yoga 370

16 000 МКД

Вчера 18:05 Станови  ·  Битола

Se iznajmuva nov stan na 2 sprat vo centarot na Bitola

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Вчера 16:56 Автомобили  ·  Ford  ·  Focus  ·  Битола

FORD FOKUS SW 1.6 TDCI. !!!! - MOZI I ZAMENA

7 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 250 000 - 299 999
Онлајн
Вчера 16:41 Автомобили  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Битола

Ford Mondeo 2007 dizel

5 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 13:14
Линк
Станови  ·  Битола

Se izdava stan vo centarot na Bitola (vo oblasta)

Број на соби: 4
Вчера 10:34 Станови  ·  Битола

Се изнајмува трособен стан во центар 1-12.07.2024

Број на соби: 3
23 мај 22:17
Линк
Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Битола

Mercedes-Benz C 200 2009

8 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 20:21 Станови  ·  Битола

Stan vo odlicna sostojba

Број на соби: 2
Површина: 40
23 мај 15:47 Компјутери (Комплет)  ·  Таблети  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Битола

Wacom Intuos Pro Medium

23 мај 13:30
Линк
Туризам и Настани  ·  Битола

Rammstein Belgrade Tickets 24.May.2024

80 ЕУР Намалена цена

23 мај 13:13 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.4 2010GOD TURBO BENZIN PLIN TOP-ZAMENA

6 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 11:38 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 81KW-110KS EURO-5

6 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 11:38 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2008 49KW-67KS

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
23 мај 11:37 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA H 1.4 BENZIN 2009GODINA***66KW-90KS***

4 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 11:36 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  318  ·  Битола

BMW E90 318D***2011GOD***REDIZAJN**EURO 5**

9 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 11:35 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2008 GODINA *** 55KW-75KS***

4 350 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 11:35 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Битола

HYUNDAI i20 2013 GODINA 1.2 BENZIN*** 63KW-86KS***EURO 5****

5 990 ЕУР

Година: 2013
Километража: 130 000 - 139 999
23 мај 11:34 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Битола

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2011 GODINA *** 63KW-86KS***EURO 5****

5 350 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 11:33 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Битола

HYUNDAI i20 2011 GODINA 1.2 BENZIN*** 57KW-77KS***EURO 5****

4 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
23 мај 11:32 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Битола

OPEL ASTRA GTC 1.4 BENZIN 2008GODINA***66KW-90KS***

4 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
23 мај 11:32 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  118  ·  Битола

BMW 118d ***FACELIFT***105KW-143KS***2007GODINA

5 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 11:31 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Битола

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI **AVTOMATIK***96KW-131KS***EURO 5***2

7 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 11:31 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Битола

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
23 мај 06:41 Станови  ·  Битола

СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН

Број на соби: 3,5
Површина: 70
22 мај 18:52 Куќи/Вили  ·  Битола

Kuka Do SAAT KULATA-Centar.-Najatraktivna lokacija-

65 000 ЕУР

Број на соби: 5
22 мај 14:06 Станови  ·  Битола

Se iznajmuva luksuzen stan

Број на соби: 2
22 мај 13:32 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Битола

BMW X1 16 D

26 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 40 000 - 44 999
22 мај 12:21 Автомобили  ·  BMW  ·  X5  ·  Битола

BMW X5 F15 3.0D M paket

32 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 11:01 Куќи/Вили  ·  Битола

Kuka novogradba vo Centar na Bitola

Број на соби: 6
21 мај 20:37 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Битола

MERCEDES E220 CDI DPF 170KS 2010G AVANTGARDE KAKO NOV

12 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 20:35 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A5  ·  Битола

AUDI A5 3.0TDI DPF 240KS 2011G 3XSLINE QUATTRO NOVO

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 13:51 Станови  ·  Битола

Издавам реновиран стан кај Ат Пазар

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Битола не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации