Објавени: јул. 28 2021 05:33

Servis i montaza na klima uredi

Објавени: јул. 28 05:33
Прегледи: 3
Vrshime:
Servisiranje
Hemisko cistenje
Montaza i demontaza
Polnenje freon
Za site vidovi na klima uredi, po povolni ceni
Za gore navedenite uslugi dobivate garancija.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078214555

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации