Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

20 фев. 20:08
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodavaat stanovi vo Gorce Petrov

1 300 ЕУР

Број на соби: 3
20 фев. 16:06
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ѓорче Петров/Хром стан од 49м2 со кровна тераса 49м2

1 225 ЕУР

Број на соби: 3
15 фев. 17:45
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се издава празен стан во Ѓорче Петров

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2

Вчера 23:22 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Наместен стан во Хром со 3 спални, гаража, новоградба

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 23:02 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Elektricar na povik

Вчера 20:52 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Secenje beton busenje so kruna

Вчера 20:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Издавам стан во Ѓорче карши пазарчето

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Вчера 18:31 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  ASX  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava Misubishi ASX

10 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:40 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 14:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Eksuziven stan vo Gorce Petrov !!!

100 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:41 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava namesten stan 81m2 vo Hrom

110 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Вчера 13:32 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Rusenje zidovi secenje beton

Вчера 12:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ХРОМ-39М2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 12:24 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava plac vo Volkovo-obikolnica

Вчера 12:08 Автомобили  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se otkupuvaat dzipovi i vozila havarisani i zdravi

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:32 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Nov moderen na stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

Број на соби: 1
Вчера 10:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE PRODAVAAT SPRATOVI OD KUKJA VO GJORCE PETROV

135 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
Вчера 10:03 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Se prodava stan 100m² vo Gjorce Petrov.

96 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
Вчера 09:11 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се издава нов двособен стан комплетно наместен

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 08:41 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава куќа во Волково

70 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
Вчера 08:32 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  Iphone 11  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Iphone 11 128 gb

16 000 МКД

Вчера 07:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

VW GOLF 7 1.6 TDI 81 KW

11 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 06:28 Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава стан

66 500 ЕУР

Број на соби: 2
21 фев. 22:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Golem i udoben stan od 100m2 po povolna cena.

96 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
21 фев. 21:29
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продава Jetta

9 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
21 фев. 20:09
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Ekskluzivna ponuda vo Hrom

Број на соби: 3
21 фев. 18:55 Земјоделски и Шумски возила  ·  Трактори  ·  IMT  ·  539  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Otkup na havarisani i zdravi traktori

21 фев. 17:59 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

SE IZDAVA STAN VO GORCE PETROV 78 M2

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
21 фев. 17:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Hrom 57m2 ubav, renoviran i opremen stan

77 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 фев. 15:40 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ХРОМ

132 600 ЕУР

Број на соби: 7

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации