Објавени: авг. 09 2022 03:36

PRODAVAM TERMO PEČKA

МКД

Објавени: авг. 09 03:36
Прегледи: 12
PRODAVAM TERMO PEČKA AEG OD 4.5 KW MNOGU MALKU KORISTENA FARBANA SO PROMENETI TRI NOVI GREJAČI PO CENA OD 6000 DENARI INFORMACII POSLE 16.00 ČASOT
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
12
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078474870

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации