Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 апр. 11:12 Машини за миење садови  ·  Neo  ·  DW  ·  Штип

Prodavam masina za perenje sadovi NEO za delovi

2 000 МКД

06 апр. 18:46 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Ariston  ·  Штип

Prodazba na masina za sušenje.

12 000 МКД

24 мар. 18:58 Машини за миење садови  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Штип

Ugradna masina za sadovi GORENJE

5 500 МКД

28 фев. 20:15 Друго  ·  Штип

Fritezi

1 МКД

08 јан. 20:55 Машини за миење садови  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Штип

Masina za sadovi

16 000 МКД

19 ноем. 05:09 Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Штип

Dve Klimi

10 000 МКД

31 окт. 11:36 Шпорети и Микробранови печки  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Штип

Eftino i povolno

2 000 МКД

10 окт. 14:57 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Штип

Prodavam panelna grealka AEG

1 500 МКД

04 окт. 19:09 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Штип

Kamin na drva

25 септ. 13:35 Друго  ·  Штип

Kombiniran bojler

6 500 МКД

12 септ. 12:51 Друго  ·  Штип

Termo pecka 4kw

4 500 МКД

21 авг. 13:12 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Plamen  ·  Штип

Grejno telo Plamen

200 ЕУР

17 јун. 23:51 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Prodavam frizideri

24 000 МКД

02 јун. 10:57 Фрижидери и Комори  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Штип

Фрижидер

11 000 МКД

12 мај 18:51 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Sporet na peleti 25kw

6 000 ЕУР

28 апр. 17:34 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Termo pecka

15 јан. 21:56 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Candy  ·  Штип

Masina za perenje

5 000 МКД

15 дек. 12:45 Грејни тела и Клима уреди  ·  Neo  ·  2.5  ·  Штип

Se prodava

07 окт. 20:31 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Whirpool  ·  Штип

Se prodava frizder u dobra sostojba

1 ЕУР

02 септ. 22:16 Друго  ·  Штип

Машина за шиење

250 ЕУР

30 авг. 14:53 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Штип

PRODAVAM KAMIN

12 000 МКД

09 авг. 15:36 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Штип

PRODAVAM TERMO PEČKA

6 000 МКД

10 јун. 17:05 Друго  ·  Штип

Razvodna tabla (ormarce)

350 МКД

26 апр. 22:18 Друго  ·  Штип

Kamin

8 000 МКД

12 јан. 11:43 Друго  ·  Штип

Kafemat Gaggia Naviglio

250 ЕУР

16 дек. 17:28 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  WA  ·  Штип

Peralna Gorenje WA

5 000 МКД

28 ноем. 19:15 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Pecka na drva za parno

22 000 МКД

13 окт. 13:08 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Centrometal  ·  Штип

Pecka kotel za parno na drva

20 000 МКД

08 окт. 20:01 Грејни тела и Клима уреди  ·  Alfa Plam  ·  Rustik  ·  Штип

Alfa Plam Rustik

9 990 МКД

09 септ. 11:03 Друго  ·  Штип

Masina za pecenje leb

1 000 МКД

02 септ. 12:25 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Centrometal  ·  Штип

Pecka kotel na drva za parno do 100m2

25 000 МКД Намалена цена

08 авг. 06:39 Машини за перење и Сушачи  ·  Bosch  ·  Classic  ·  Штип

Bosh

6 000 МКД

07 авг. 19:33 Машини за перење и Сушачи  ·  Bosch  ·  Classic  ·  Штип

BOSCH

6 000 МКД

26 јул. 15:00 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Штип

Kotel za parno

21 јул. 22:43 Друго  ·  Штип

Protocen boljer

7 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации