Објавени: окт. 18 2020 09:43

Klima, sporet, panelka 2,5 kw, radijator 1200w

Објавени: окт. 18 09:43
Прегледи: 19
Klima BEKO 3,5 kw 6000denari
Shporet BEKO kompletno ispraven 1000 denari
Panelka 2,5 kw 500 den
Radijator uljen 1200 w 500 den
Tel za info. BORKO 072 226 712
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
19
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации