Објавени: мај 27 2019 11:59

KLIMA BEKO

МКД

Објавени: мај 27 11:59
Прегледи: 30
Prodavam standarden klima ured BEKO 3,5 kw.Klimata e vo odlicna sostojba.Ja prodavam poradi kupuvanje nov klima inverter.Klimata odi zaedno so drzac za zid i bakarni creva za instalacija
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
30
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076449517

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации