Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Свети Николе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

05 јан. 16:57 Друго  ·  Свети Николе

IQOS 3.O i IQOS lil solid 2.0

700 МКД

27 окт. 19:30 Друго  ·  Свети Николе

Kazan za rakija

450 ЕУР

15 окт. 19:29 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Siemens  ·  Свети Николе

Se prodava frizider

4 500 МКД

28 јун. 08:27 Друго  ·  Свети Николе

Delimano air fryer

3 000 МКД

03 фев. 04:19 Друго  ·  Свети Николе

kamin

08 мај 20:55 Друго  ·  Свети Николе

Aparat za kafe i kapucino na princip na parea

4 000 МКД

04 мај 15:19 Друго  ·  Свети Николе

Masina za kafe

3 800 МКД

29 апр. 23:41 Друго  ·  Свети Николе

Plasticna kada

3 000 МКД Намалена цена

12 мар. 01:55 Фрижидери и Комори  ·  Друга марка  ·  Koncar  ·  Свети Николе

Frizider za odrzuvanje

30 јул. 12:37 Друго  ·  Свети Николе

Oprema za picerija

27 мај 23:59 Грејни тела и Клима уреди  ·  Beko  ·  BXRC  ·  Свети Николе

KLIMA BEKO

5 800 МКД

24 ноем. 18:47 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Свети Николе

Pecka na drva

25 дек. 23:42 Грејни тела и Клима уреди  ·  Друга марка  ·  Alfa Plam  ·  Свети Николе

Sporet

2 000 МКД

06 авг. 13:42 Друго  ·  Свети Николе

Nov nekoristen protocen plinski bojler so garancij

6 000 МКД

12 ноем. 17:21 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Свети Николе

Sporet na drva Gorenje

3 300 МКД

03 окт. 13:18 Грејни тела и Клима уреди  ·  AEG  ·  MK SISTEM  ·  Свети Николе

Termo pecka 6

4 000 МКД

30 септ. 21:28 Грејни тела и Клима уреди  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Свети Николе

Sporet na drva Gorenje

30 авг. 16:32 Машини за перење и Сушачи  ·  Gorenje  ·  Olimpic  ·  Свети Николе

Masina za perenje Gorenje

3 400 МКД

08 апр. 20:07 Друго  ·  Свети Николе

Kotel za parno

19 ноем. 14:55 Грејни тела и Клима уреди  ·  Свети Николе

KUPUVAM KAMIN UPLAND itno

22 авг. 14:42 Друго  ·  Свети Николе

Masina za sienje Bagat

100 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Бела техника и Апарати за домаќинство | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации