Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Свети Николе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Свети Николе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Свети Николе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

12 јул. 15:51
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  330  ·  Свети Николе

BMW E90 330xd LCI

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999

Денес 21:43 Плацови/Ниви и фарми  ·  Свети Николе

SE PRODAVA

9 ЕУР

13 јул. 21:06 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Mz  ·  125  ·  Свети Николе

Se prodava Skuter

300 ЕУР

12 јул. 15:51 Автомобили  ·  BMW  ·  330  ·  Свети Николе

BMW E90 330xd LCI

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
01 јул. 13:07 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Свети Николе

Dzip

3 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
29 јун. 16:54 Друго  ·  Свети Николе

Velosiped

5 000 МКД

19 јун. 12:50 Авто плац Автомобили  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Свети Николе

Smart ForTwo 2006 benzin

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 јун. 17:58 Автомобили  ·  Peugeot  ·  406  ·  Свети Николе

Peugeot 406 1997 dizel

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 12:48 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  Друг модел  ·  Свети Николе

prodavam Mercedes SMART Kabriolet

3 650 ЕУР

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
11 јун. 02:13 Плацови/Ниви и фарми  ·  Свети Николе

Placevi

7 ЕУР

09 јун. 22:43 Плацови/Ниви и фарми  ·  Свети Николе

Placevi od 1000m2

7 ЕУР

05 јун. 18:49 Плацови/Ниви и фарми  ·  Свети Николе

Zemjodelsko zemjiste

200 МКД

05 јун. 00:05 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Свети Николе

VW Passat 2.0 dsg 150ks 2019/2018

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
03 јун. 08:11 Плацови/Ниви и фарми  ·  Свети Николе

Lozje vo Sveti Nikole

1 ЕУР

02 јун. 02:54 Плацови/Ниви и фарми  ·  Свети Николе

Placevi od 1500m2

7 ЕУР

01 јун. 14:18 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Свети Николе

Francuski Bulldog

400 ЕУР

25 мај 01:22 Машини и Алати  ·  Свети Николе

AVTO DIGALKI DIZALICI

1 ЕУР

18 мај 17:37 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Kuka na Septemvriska30

30 000 ЕУР

Број на соби: 5
14 мај 12:27 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Свети Николе

BMW 320cdi cabrio 2005

5 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
12 мај 11:47 Машини и Алати  ·  Свети Николе

Generator / agregat

1 МКД

11 мај 17:57 Земјоделски животни  ·  Свети Николе

Prodavam 150 ovci

1 МКД

09 мај 19:09 Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Свети Николе

Bmw 320 e90 2011

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 17:04 Викендици  ·  Свети Николе

Se prodava vikendica

18 000 ЕУР

21 апр. 15:34 Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Свети Николе

Seat Leon

4 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
21 апр. 14:12 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Свети Николе

YAMAHA X-MAX

6 150 ЕУР

20 апр. 01:33 Плацови/Ниви и фарми  ·  Свети Николе

PRODAVAM PLACEVI

4 ЕУР

18 апр. 18:28 Автомобили  ·  Seat  ·  Altea  ·  Свети Николе

Seat Altea

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
18 апр. 15:48 Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Свети Николе

Audi A3 2.0 140ks

4 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 апр. 18:32 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Во центарот на Свети Николе, куќа

Број на соби: 4
Површина: 80
14 апр. 10:42 Плацови/Ниви и фарми  ·  Свети Николе

СЕ ПРОДАВА НИВА

06 апр. 13:01 Машини и Алати  ·  Свети Николе

Sealka Amazonka

1 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Свети Николе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации