Објавени: јан. 21 2017 05:48

Niskomontazen bojler Gorenje 5l so garancija

МКД

Објавени: јан. 21 05:48
Прегледи: 22
Prodavam niskommontazen bojler Gorenje 5l. Nikogas ne e montiran nitu upotreben. Bijlerot e pod garancija. Cena 1900 denari fiksno
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
22
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071904606
Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации