Објавени: ноем. 16 2022 05:16

LG инвертер клима 3.5kW

МКД

Објавени: ноем. 16 05:16
Прегледи: 5
Се продава LG инвертер клима 3.5kW.
Климата е како нова, речиси некористена.
Одлично лади и грее.
Исчистени филтри.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
5
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076/509-523

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации