Објавени: јул. 04 2022 01:17

Inverter klima ured LG Artcool 12000Btu 3,5kW

МКД

Објавени: јул. 04 01:17
Прегледи: 28
Се продава инвертер клима уред LG C12AWR-2 ARTCOOL 12000Btu. Климата е половна, но не е користена постојано и е супер зачувана.
Покрај одличните перформански на греење/ладење, има и многу уникатен црн дизајн.
Капацитет на греење: 4,5kW
Капацитет на ладење: 3,5kW
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: КОРЕА

Модел: GREE Lomo LG C12AWR-2 ARTCOOL (ASUW126EUH0)

Цена: 40.000мкд (ваква нова клима е 70.000мкд).

Лице за контакт: Ивица - 070/243-336.

Линк со официјални карактеристики: https://www.lg.com/au/residential-air-conditioners/lg-C12AWR-2#none
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
28
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070243336

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации