Објавени: јул. 04 2022 01:35

Inverter klima ured LG S12AN 12000Btu 3,5kW

МКД

Објавени: јул. 04 01:35
Прегледи: 28
Се продава инвертер клима уред LG S12AN 12000Btu. Климата е половна, но е супер зачувана.
Капацитет на греење: 3,9kW
Капацитет на ладење: 3,5kW
ЗЕМЈА НА ПОТЕКЛО: КОРЕА

Модел: LG S12AN (AS-W126RLG1)

Цена: 35.000мкд (ваква нова клима е 65.000мкд).

Лице за контакт: Ивица - 070/243-336.

Линк со официјални карактеристики: https://www.usinenouvelle.com/expo/ensemble-mono-split-inverter-dc-s12an-p28748.html
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
28
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070243336

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации