Објавени: ноем. 05 2020 02:16

SE PRODAVA KLIMA LG 7.0 KW

МКД

Објавени: ноем. 05 02:16
Прегледи: 12
SE PRODAVA KLIMA LG 7.0 KW
NE E INVERTER
SO FREON I BAKARNI CEVKI
NADVORESNI DRZACI VNATRESEN DRZAC
DALJINSKO
CENATA NE E FIKSNA
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
12
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070//274-377

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации