Објавени: септ. 03 2018 12:30

Klima Ured NEO 3.5 kW

МКД

Објавени: септ. 03 12:30
Прегледи: 6
Prodavam klima ured demontiran, 3.5 kW malku koristen 2 godini vo odlicna sostojba. Pricinata za prodazba e zamena na istata so Inverter
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
6
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070219577

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации