Објавени: ноем. 27 2023 01:20

се продаваат клими

МКД

Објавени: ноем. 27 01:20
Прегледи: 10
Се продаваат 3 клими , 2 клими се марка Favorit 3,5kw додека една клима е марка Fuego 3,5kw.
климите се во одлична состојба и многу тивко работат. Цената е 6.000 денари по парче.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
10
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 732 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070303684

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации