Објавени: авг. 05 2017 03:25

Pravosmukalka so vodena filtracijavo Skopje

МКД

Објавени: авг. 05 03:25
Прегледи: 16
Gorenje. Nova 8,500 platena. Crevoto i sipkata funkcioniraat Za izgled moze da Se zamenat. Slabo koristena. Cena Za denes 2,500. Bujrum koj mu treba. Ne mirisa ic koa raboti perfect na majdobra dosega
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
16
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071256136

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации