Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на правосмукалки

Vivax , 3
AEG , 2
Beko , 2
Gorenje , 9
Kirby , 203
Neo , 1
Samsung , 14
Vivax , 2

Купување и продажба на нови и половни правосмукалки! Погледнете ја целосната понуда за продажба на правосмукалки од различни брендови како што се Beko, Kirby, Samsung и други. Филтрирајте ги огласите и пронајдете правосмукалка која Вам Ви е потребна.

16 апр. 19:21 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Rovus  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava pravosmukalka

6 000 МКД

19 мар. 16:12 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kirbi

400 ЕУР Намалена цена

12 мар. 08:49 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Охрид

Kirby pravosmukalka

500 ЕУР

08 мар. 14:50 Правосмукалки и чистење  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Pravosmukalka Gorenje G-FORCE AQUA

3 500 МКД Намалена цена

15 фев. 00:48 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Rainbow

09 фев. 12:47 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kirbi Kirby Avalir

600 ЕУР

23 јан. 20:25 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Kirbi mashina

90 000 МКД

11 јан. 19:07 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kirby Avalir 2 ( ITNO)

1 999 ЕУР

27 дек. 22:07 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini pravosmukalka

1 000 МКД Намалена цена

21 дек. 13:45 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava Kirby Avalir 2

1 900 ЕУР

19 дек. 09:47 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Радовиш

Se Prodava Kirby Sentria Kako Novo

35 000 МКД

29 септ. 13:46 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kirbi sentria

01 ноем. 11:00 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kirby Avalir 2

2 000 ЕУР

30 окт. 14:24 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Profesionalna pravosmukalka

27 000 МКД

25 окт. 10:16 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Прилеп

Kibri pravosmukalka

1 ЕУР

21 окт. 11:36 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Тетово

Kirby Avalir 2015-2017

1 500 ЕУР

26 септ. 08:40 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam kirby

1 ЕУР

04 септ. 12:45 Правосмукалки и чистење  ·  Beko  ·  BKS  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Beko crna pravosmukalka kako nova

1 500 МКД

05 авг. 14:29 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

правосмукалка

4 000 МКД

29 јул. 20:00 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Sentria  ·  Тетово

Kirbi

25 јун. 01:42 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гостивар

SweeVa 2000

150 ЕУР

19 јун. 01:30 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Rovus  ·  Кочани

Правосмукалка

4 000 МКД

25 апр. 11:15 Правосмукалки и чистење  ·  Kirby  ·  Avalir  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kirbi Avalir

1 200 ЕУР

09 апр. 03:15 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Roborock E4

15 000 МКД

08 апр. 05:29 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro White

16 000 МКД

01 апр. 14:44 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Rovus  ·  Скопjе  ·  Центар

Rovus steam system

7 000 МКД

27 мар. 14:53 Правосмукалки и чистење  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Robot pravosmukalka

15 000 МКД

Продажба на правосмукалки и чистачи на пареа - Пазар3 огласи


Потребно Ви е да купите правосмукалка? Пазар3 Ви нуди широк асортиман на апарати за домаќинство, вклучувајќи и разни видови на правосмукалки.Правосмукалка за пепел, robot правосмукалка, правосмукалка на пареа, правосмукалка на вода и други типови на правосмукалки по одлични цени. На Пазар3 се продаваат и правосмукалки од различни брендови како на пример: Rovus правосмукалка, Kirby usisivac, Samsung правосмукалка, Zepter апарат за чистење на пареа, Philips правосмукалка и др. Правосмукалки за тврди подови, теписи и мебел со различна моќност за вшмукување за најефикасен начин на чистење се огласуваат на Пазар3. Изберете правосмукалка согласно Вашите потреби!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации