Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Демир Хисар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Демир Хисар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Демир Хисар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Вчера 18:18 Куќи/Вили  ·  Демир Хисар

PRODAVAM KUKI SO DVORNO MESTO

12 000 ЕУР

Број на соби: 2
30 јан. 14:10 Друго  ·  Демир Хисар

kuce

08 јан. 13:32 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Демир Хисар

Golf 6

6 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 дек. 17:26 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Демир Хисар

Golf 6

6 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
13 дек. 18:48 Станови  ·  Демир Хисар

Stan vo Sopotnica Demir Hisar

8 500 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 2,5
07 ноем. 16:36 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Демир Хисар

Golf 6 1.6

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 15:57 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Демир Хисар

Golf 6 1.6

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 септ. 19:41 Домашни Миленичиња  ·  Птици  ·  Демир Хисар

Канаринци

1 000 МКД

10 септ. 15:29 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Демир Хисар

Audi A6 3.0 TDI TIPTRONIC QUATTRO

23 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 80 000 - 84 999
18 авг. 21:57 Куќи/Вили  ·  Демир Хисар

Kuka so pridruzni objekti

15 000 ЕУР

Број на соби: 5
22 јун. 10:49 Друго  ·  Демир Хисар

Pikado Magos

11 мар. 10:25 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone Xs  ·  Демир Хисар

iPhone XS

17 000 МКД

24 јан. 14:30 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Демир Хисар

Opel Astra

90 000 МКД

Година: 1999
Километража: 350 000 - 399 999
28 дек. 19:55 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xantia  ·  Демир Хисар

Citroen Xantia 1993

1 200 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 19:33 Станови  ·  Демир Хисар

Shitet banesa ne Durres afer detit

50 000 ЕУР

Број на соби: 2
06 ноем. 22:15 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Демир Хисар

Audi A6 2001 vo dobra sosotjba

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999
06 ноем. 19:05 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Демир Хисар

Renault Clio1.2 55kw 2007

2 550 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 окт. 15:34 Автомобили  ·  Peugeot  ·  406  ·  Демир Хисар

Pezo 406 turbo dizel 1.9

Година: 1996
Километража: 0 - 4 999
19 окт. 20:11 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Демир Хисар

Audi A6 vo dobra sostojba

Година: 2001
Километража: 350 000 - 399 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Демир Хисар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации