Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamin Alfa Plam za parno

18 000 МКД

Се продава од: Vesna 12 окт. 18:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
Alfa Plam
Модел
Alfa Term
Se prodava kamin Alfa Plam za parno I borii komplet so radiatorce
Leaflet
Кон почеток