Оглас од претпријатие Објавени: јун. 16 2023 04:57

Калено стакло

Објавени: јун. 16 04:57
Прегледи: 31
Се продаваат 13 калени стакла со различни димензии:

1 стакло со димензии 143x94
4 стакла со димензии 143x176.5
8 стакла со димензии 143x117

Цена по договор
Опис на линк

Солутионс дооел

Солутионс дооел
Посети ја страната на нашата продавница

Ул, Македонски Просветители бр 15 Прикажи на мапата

38971227664

Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
31
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

38971227664

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации