Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 14:18
Линк
Станови  ·  Охрид

the most beautiful apartment

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
11 апр. 13:09
Линк
Станови  ·  Охрид

Se izdava namesten stan za kratok prestoj vo Ohrid

Број на соби: 1,5

Вчера 22:59
Линк
Станови  ·  Охрид

Stan Ohrid centar

180 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 22:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Vila& Аpartmani Cityview Оhrid

33 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 120
Вчера 21:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

Novi stanovi

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 21:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

stanovi do breg na ezero

2 300 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Вчера 19:44 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Охрид

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS PANORAMA PDC - 10.MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:59 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Охрид

Chevrolet captiva 2011g dizel kupeno mk 079 370 120

7 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 17:49 Градежни материјали  ·  Охрид

Хидромал

1 100 МКД

Вчера 15:58 Станови  ·  Охрид

Нов Објект Охрид на ексклузивна локација

Број на соби: 2
Површина: 40
Вчера 15:29 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 145KS LED XENON AVTOMAT UVOZ CH 2009 MT Auto

7 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 14:58 Викендици  ·  Охрид

Se izdava vikendicka vo Ljubanista - Ohrid

150 ЕУР / дневно

Онлајн
Вчера 14:18
Линк
Станови  ·  Охрид

the most beautiful apartment

160 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 13:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Agencija Juris kuka vo Pestani

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
Вчера 09:37 Автомобили  ·  Peugeot  ·  307  ·  Охрид

Се продава Peugeot 307 1.4 HDI

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 03:49 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

Se prodava Opel Corsa 1.0 so defekt motor 1.100 evra

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 130 000 - 139 999
17 апр. 22:34 Соби  ·  Охрид

Апартмани Охрид Apartmani Ohrid

25 ЕУР / месечно

17 апр. 21:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Куќа 200м2

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Онлајн
17 апр. 19:32 Авто плац Автомобили  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Охрид

FORD KUGA 2.0 TDCI 140 KS EURO-5 UNIKAT NOV UVOZ- 12.MT Auto

9 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 18:58 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Охрид

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS NAVI PDC NOV UVOZ- 09.MT Auto

9 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 18:22 Авто плац Автомобили  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Охрид

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 105 KS NAVI PDC FULL - 12.MT Auto

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 16:50 Авто плац Автомобили  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Охрид

Nissan Qashqai 1.5dci 106ks perfekten 2008 MT Auto

6 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
17 апр. 16:46 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  320  ·  Охрид

BMW 320 D 177 KS FEJSLIFT NOVA - 10..MT Auto

7 999 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 16:44 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Охрид

MERCEDES E 220 CDI W212 AVANTGARDE KOZA NAVI PDC- 12.MT Auto

11 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 14:33 Авто плац Автомобили  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Охрид

SE PRODAVA PORCHE CAYENNE COUPE PLATINUM EDICION

Година: 2022
Километража: 45 000 - 49 999
17 апр. 14:21
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

‼️Ekskluzivno vila na na Ohridsko ezero‼️

888 888 888 888 ЕУР

Број на соби: 8
17 апр. 11:55 Агенција за недвижности Соби  ·  Охрид

Vila Dionis

1 ЕУР / месечно

17 апр. 10:33 Агенција за недвижности Соби  ·  Охрид

Villa Koceski Pestani

13 ЕУР / дневно

17 апр. 10:22 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Охрид

MERCEDES E 320 CDI

6 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации