Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

24 мај 06:05
Link:
Станови  ·  Охрид

Се изнајмува комплетно наместен Нов стан❗️❗️❗️

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

Денес 01:09 Станови  ·  Охрид

Се продава или заменува стан во Охрид(Центар) 100м2

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 23:10 Автомобили  ·  BMW  ·  120  ·  Охрид

BMW 120d f20 model (185ks)

12 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 20:18 Станови  ·  Охрид

Издавам стан блиску до центар на Охрид

3 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 19:22 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

Passat b6 2006 racen

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 19:21 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

stan 42m²

1 750 ЕУР

Број на соби: 2
Вчера 19:19 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Охрид

OPEL CORSA 1.2 75 KS UNIKAT 95000 KM !!! - 08..MT Auto

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
Вчера 19:16 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kuka vo centralno podracje Imperija nedviznosti

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
Вчера 19:11 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Охрид

VW Passat B6 racen menuvac

5 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 18:18 Соби  ·  Охрид

Апартмани Охрид Apartmani Ohrid

25 ЕУР / месечно

Вчера 16:28 Станови  ·  Охрид

Двособен стан во строг Центар - итно

120 000 МКД

Број на соби: 2,5
Површина: 60
Вчера 15:28 Деловен простор  ·  Канцеларија  ·  Охрид

Деловен простор

250 ЕУР / месечно

Вчера 14:47 Авто плац Автомобили  ·  Alfa Romeo  ·  Друг модел  ·  Охрид

ALFA ROMEO STELVIO Q4 2017 година

32 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 14:41 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  730  ·  Охрид

BMW 730d Long Executive Business

18 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 14:20
Link:
Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

AGH Elite Apartments & Studios

890 МКД / дневно

Број на соби: 10
Вчера 11:43 Станови  ·  Охрид

Turisticki apartmani

Број на соби: 1
Вчера 11:42 Станови  ·  Охрид

Turisticki apartmani

Број на соби: 1
Вчера 11:41 Станови  ·  Охрид

Туристички апартмани

Број на соби: 1
Вчера 11:39 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat sobi vo Ohrid

600 МКД / дневно

Вчера 09:36 Станови  ·  Охрид

Продавам реновиран стан во Охрид

Број на соби: 3
Површина: 70
Вчера 09:16 Услуги  ·  Занаетчии  ·  Охрид

ALUMINSKI OGRADI

50 ЕУР Price Reduced

Вчера 09:10 Соби  ·  Охрид

Se izdava studio za turisti vo Ohrid

Вчера 08:56 Станови  ·  Охрид

Se izdava stan vo strog centar so parking

Број на соби: 2
Површина: 50
Вчера 02:45 Станови  ·  Охрид

Se iznajmuva stan od 30m2 vo Ohrid

20 ЕУР / дневно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
27 мај 19:54 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Splash  ·  Охрид

Suzuki Splash - Prva boja...Reg.cel god

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
27 мај 19:47 Агенција за недвижности Станови  ·  Охрид

stan 65m²

79 500 ЕУР

Број на соби: 3
27 мај 19:23 Соби  ·  Охрид

Sobi i studia vo Ohrid

550 МКД / дневно

27 мај 19:03 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Охрид

HYUNDAI GETZ 1.1 70 KS 120000 KM !! - 08.MT Auto

3 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
27 мај 16:39 Соби  ·  Охрид

Se izdavaat sobi vo Ohrid

600 МКД / дневно

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации