Оглас од претпријатие Објавени: мар. 24 2021 03:41

Sumarski coker kuka G80 Sumarska

Објавени: мар. 24 03:41
Прегледи: 366
Prodavame Sumarski (choker) kuki so tip na celik G80.Se koristat so lanec(lanci) za vlecenje na trupci ili za zateganje na tovar. Kukite se atestirani i ke dobiete soodveten atest od proizvoditelot.
Za poveke informacii okolu dimenziite slobodno kontaktirajte ne.
Шумарска-šumarska (чокер) Кука
Ostanati produkti sto mozete da gi najdete kaj nas se:
-Site vidovi na Celicni Sajli (sajla-сајла(za lift,vitlo,kran,digalka....itn.)
-Racen Zategnuvac za Lanec
-Spojki,kuki,alki za tovar,
-Poliesterski zategnuvaci za tovar(полиестерски затегнувачи)
-Poliesterski Traki (kaisi) za tovar
-Lanec G80 za podiganje na tovar
-Stegi za Sajla (zabici)
-Malotna(skopec)
-Kuki za tovar,
-Zategi (span straf),
-Alka so navrtka i zavrtka,
(LEM-Skopje)
Опис на линк

LEM - Lifting Equipment Macedonia

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Посети ја страната на нашата продавница
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ЛЕМ-Лифтинг е компанија ориентирана на домашниот пазар во професионално снабдување на големо и мало со:Сите видови и стандарди на челични јажиња(сајли) и аксесоари за нив (куки,стеги,затеги,малотни(шкопци),заштитници(срца),алки),сите видови на ланци и полиестерски траки за товар.

Ние сме компанија подготвена сеkогаш да одговара на барањата на своите клиенти со навремени, брзи, точни и ефикасни услуги. Oстава впечаток на задоволство, доверба и сигурност за понатамошна соработка 
Boris Trajkovski no.117 070222209 https://www.facebook.com/LEM.Skopje/
366
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

070276886

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации