Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

17 апр. 17:50
Линк
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Volkswagen Passat 2.0 TDI 16V 4Motion

3 590 ЕУР

Година: 2008
Километража: 30 000 - 34 999
06 апр. 01:15
Линк
Земјоделски животни  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PCELI ROEVI PREZIMENI PCELI

1 ЕУР


Денес 15:27 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  ix35  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai IX35 1.7CRDI 85kw PERFEKTNA

11 299 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:06 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A3  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

AUDI A3 1.6TDI 105KS PERFEKTNA

7 850 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 15:06 Авто плац Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Aveo  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

CHEVROLET AVEO 1.3CDTI LT+ PERFEKTNA

4 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:46 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 2008 1.6 e-HDi Crossway UNIKAT

10 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:45 Авто плац Автомобили  ·  Seat  ·  Leon  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:43 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES E200 CDI 2011, AVTOMATIK 7G

12 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 350 000 - 399 999
Денес 13:14 Мопеди (под 50cc)  ·  Keeway  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Keeway skuter

400 ЕУР

Денес 13:18 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PEUGEOT 3008 1.6HDI 84KW 94000KM Allure

9 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 90 000 - 94 999
Денес 13:18 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

VW Tiguan 1.6 TDI 116ks Sport & Style UNIKAT

20 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:43 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan od 48m2 so edna spallna soba vo K.voda

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 12:34 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA 1.4 ben 2019 god NE UVEZENA

Година: 2019
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 12:33
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava kuka 350 m2 so 800m2 dvor komplet namestena

Број на соби: 9
Денес 12:32 Автомобили  ·  Opel  ·  Astra  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Opel Astra 1.7cdti 2011 Cosmo

5 790 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 12:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

SE PRODAVA POLUNAMESTEN STAN 48M2 VO KISELA VODA

64 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 12:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se iznajmuva stan so 3 spalni sobi vo Crnice

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Денес 12:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan Prizemje so dvor vo Kisela Voda

82 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
Денес 12:31 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

OPEL CORSA E 2018 god NE UVEZENA

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
Денес 12:09 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MERCEDES CLK 200 BENZIN 136KS CABRIO AUTOMATIC KAKO NOVO

2 600 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:08 Авто плац Автомобили  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

HONDA JAZZ 1.4 BENZIN GOD -03 KLIMA KAKO NOVO FULL

2 499 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 12:06 Авто плац Автомобили  ·  Toyota  ·  IQ  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

TOYOTA IQ 1.0 BENZIN 68KS GOD -09 KLIMA KAKO NOVO FULL

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 11:58
Линк
Услуги  ·  Занаетчии  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BUSENJE SECENJE ARMIRAN BETON 070483719

1 ЕУР

Денес 11:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan 104m2 so tri spalni vo Kisela Voda

125 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 10:41 Автомобили  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Suzuki Swift 2017

8 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 10:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Stan/stanovi vo Kisela voda

Број на соби: > 10
Денес 10:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

NOV POLUNAMESTEN STAN VO KISELA VODA

74 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 10:31 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava stan od 61m2 + 6m2 podrum vo K.Voda

76 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 10:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Nov 49m2 stan vo kisela voda

74 000 ЕУР

Број на соби: 2
Онлајн
Денес 10:18 Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se izdava nov stan za kratok prestoj na Rampa Kisela Voda

1 500 МКД / дневно

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 10:05 Автомобили  ·  Porsche  ·  Panamera  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

PORSCHE PANAMERA 4S GTS Matrix

120 000 ЕУР

Година: 2019
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 09:20
Линк
Работа  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Електричари

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации