Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kolicka so alat Trident RT336A

55 000 МКД

Се продава од: Stojance Kitanov 10 мар. 21:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кратово
Продавам Нова Количка со алат, опремена со професионален хром-вандиум рачен алат
336 алати,6 фиоки
Марка: Trident
Тип: RT336A
Stojance Kitanov
071271149
Leaflet
Кон почеток