Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pantograf

0 МКД

Се продава од: Milunka 06 јан. 22:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Prodavam pantograf, sochuvan, se koristi za modeliranje na chevli. Cena po dogovor

Javete se na 071 689 151
Milunka
071689151
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации