Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Cisterna Т4

400 ЕУР

Се продава од: Mitko Pistolov 07 септ. 11:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Се продава Цистерна, 4 тони, изработена од 2.5ка лим, погодна за нафта, вода и др.
Цена 400 Евра
071 214 473
Mitko Pistolov
071214473
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации