Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Oprema za mlin za brasno i masina za toalet

0 МКД

Се продава од: Jonce 03 авг. 22:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Радовиш
Masina za selektirejne na zito,elevatori vertikalni ihorizontalni, valci,elektromotori idr.Opremata e dobro socuvana,bidejki bese koristena samo dve godini.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации