Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Радовиш

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Радовиш , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Радовиш или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 01:45 Работа Друго , Радовиш

Барака

Денес 01:44
Линк
Автомобили , Радовиш

R-line mund edhe ndrim

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 18:09 Автомобили , Радовиш

Ford fokus 1.6

3 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 15 000 - 19 999
Вчера 01:36 За Деца Мебел/Опрема , Радовиш

Detsko krevetce, detska kolicka so transporter, kengur

4 000 МКД

26 септ. 10:21 За Деца Играчки , Радовиш

Tocok za deca

1 500 МКД

22 септ. 01:17 Претпријатие Автомобили , Радовиш

volkswagen golf 7 R 4Motion 2019

19 800 ЕУР

Година: 2019
Километража: 65 000 - 69 999
17 септ. 08:01 Услуги Занаетчии , Радовиш

Aluminski ogradi

120 ЕУР

16 септ. 11:58 Автомобили , Радовиш

Ford Mondeo 2.0 TDCi 2003 domakinski odrzuvano

2 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
15 септ. 13:11 Мопеди (под 50cc) , Радовиш

Piaggio Nrg Power 2013

1 690 ЕУР

14 септ. 08:08 Куќи/Вили , Радовиш

Se prodava Kuka na odlicna lokacija

Број на соби: 3
10 септ. 12:08 Автомобили , Радовиш

HYNDAI TUCSON 1.7 tdci 141 hp

18 990 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
10 септ. 11:17 Мопеди (под 50cc) , Радовиш

Piaggio Nrg Power 2013

1 690 ЕУР

09 септ. 13:11 За Деца Мебел/Опрема , Радовиш

Tocok

1 000 МКД

09 септ. 11:02 За Деца Играчки , Радовиш

Motor

3 000 МКД

08 септ. 00:25 Автомобили , Радовиш

BMW GT 535d xDrive

13 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 18:47 Автомобили , Радовиш

Peugeot 308 1.6hdi

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
06 септ. 02:02 Автомобили , Радовиш

Passat 2.0

5 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
06 септ. 02:01 Куќи/Вили , Радовиш

Kuka

58 000 МКД

Број на соби: 10
06 септ. 01:59 Автомобили , Радовиш

Se prodava

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
05 септ. 15:55 Плацови/Ниви и фарми , Радовиш

Ekstra lokacija za solarna elektrana

15 ЕУР

05 септ. 12:43 Мебел/Инвентар и Уредување Друго , Радовиш

Pecka na drva

7 500 МКД

04 септ. 12:45 За Деца Играчки , Радовиш

Motor na akomulator

3 000 МКД

04 септ. 12:44 Автомобили , Радовиш

Kia sportage 2007 god 2.0crdi 103kw

6 400 МКД

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
02 септ. 15:39 Автомобили , Радовиш

Се продава Suzuki Vitara

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 15:50 Мопеди (под 50cc) , Радовиш

Motorce Tomos Apn

28 авг. 16:15 Моторцикли (над 50cc) Друго , Радовиш

NMK Radovis

350 ЕУР

28 авг. 15:11 Автомобили , Радовиш

Seat altea xl

4 500 МКД

Година: 2008
Километража: 20 000 - 24 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Радовиш не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации