Објавени: септ. 19 2018 03:34

Tv boks android 2gb ram

МКД

Објавени: септ. 19 03:34
Прегледи: 1
Тв бокс андроид со инсталирани тв канали 20.000 бесплатни неограничен и и разни апликации 2200 денари на промотивна цена
Се поврзува на хдми кабел на сите нови телевизија и за старите преку ав кабел на пинови
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

071474145

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации