Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 19:19
Linku:
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shtepi ne super lokacion cmim shum i volitshem

77 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 11:28
Linku:
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kuka od 120m2 vo Cair

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
21 мај 15:37
Linku:
Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Чаир

Metador Guma Zimska 135/55 R 18

8 000 МКД


Денес 16:43 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan od 60m2 vo Topansko Pole

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 09:42 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava nov stan od 73m2 vo Premium Residence,Skopke

93 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 09:10 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

45 000 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 03:03 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 12 Pro Max  ·  Скопjе  ·  Чаир

Iphone 12 pro max

400 ЕУР

Вчера 20:23 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Скопjе  ·  Чаир

Mercedes-Benz C 250 Turbodiezel

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 350 000 - 399 999
Вчера 20:05 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  E 500  ·  Скопjе  ·  Чаир

Mercedes-Benz E 500 T 4-m

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 19:19
Linku:
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чаир

Shtepi ne super lokacion cmim shum i volitshem

77 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 19:02 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

STAN DAIRE BANES ME QIRA

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 16:54 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Чаир

Opel Corsa 1.3 Eco

1 МКД

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:37 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Чаир

POLO 1.2 TDI BLUEMOTION 2010

5 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 11:28 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kuka od 120m2 vo Cair

60 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
25 мај 15:43 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Чаир

Seat Ibiza 1.2 benzin - 2004

2 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
25 мај 11:47 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Nov stan vo Skopje

950 ЕУР

Број на соби: 1
25 мај 07:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Чаир

PRODAVAM PASSAT B8 SO 26000 KM

23 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 20 000 - 24 999
25 мај 07:43 Мопеди (под 50cc)  ·  Tomos  ·  Apn  ·  Скопjе  ·  Чаир

PRODAVAM NOV APN6

2 000 ЕУР

24 мај 23:45 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan od 70m2 vo Cair

65 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 70
24 мај 15:34 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava Golf 5

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
24 мај 04:34 Автомобили  ·  Citroën  ·  C5  ·  Скопjе  ·  Чаир

Citroen C5 2.0hdi automatic

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
23 мај 19:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Друг модел  ·  Скопjе  ·  Чаир

VW T CROSS

20 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 65 000 - 69 999
23 мај 18:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Relativno nov 200m2 stan vo Cair

Број на соби: 5
Површина: 200
23 мај 17:31 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Чаир

VW Polo 1.4 TDI 2009 Blue Motion ������������

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 17:25 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Скопjе  ·  Чаир

Opel Corsa 1.2 TP 159000 KM ������������

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
23 мај 14:21 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Чаир

Lokali ne shitje

43 999 ЕУР

23 мај 14:19 Деловен простор  ·  Дуќани и Трафики  ·  Скопjе  ·  Чаир

Lokal Jepet me qira

220 ЕУР / месечно

23 мај 10:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

JIPET BANES ME QERA

210 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
22 мај 22:38 Автомобили  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Скопjе  ·  Чаир

Prodavam KIA Sportage 1.6 GDI Benzin

20 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 75 000 - 79 999
22 мај 20:34
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava stan vo Cair

Број на соби: 3
22 мај 17:03 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan od 38m2

Број на соби: 1
22 мај 11:12
Linku:
Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo Topansko Pole

Број на соби: 1
Површина: 90
22 мај 11:08 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Stan vo Cair

45 000 ЕУР

Број на соби: 1
22 мај 02:25 Автомобили  ·  BMW  ·  X1  ·  Скопjе  ·  Чаир

BMW X1 2.3 D xdrive 4x4 DONESEN E OD SVAJCARIJA FULL OPREMA.

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
21 мај 23:20 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Чаир

SE PRODAVA VW-PASSAT-B7-2-0TDI-140ks BlueMotion

11 699 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 22:11 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

STAN OD 86M2 NA ODLICNA LOKACIJA VO CHAIR

82 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
21 мај 16:57 Станови  ·  Скопjе  ·  Чаир

Nov stan

62 000 ЕУР

Број на соби: 2
21 мај 15:37 Автоделови и Опрема  ·  Гуми и Бандажи  ·  Скопjе  ·  Чаир

Metador Guma Zimska 135/55 R 18

8 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации