Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cetiri fotelji i eden kauc

0 МКД

Се продава од: Jane 20 јун. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE prodavaat cetiri fotelji i eden kauc na rasklopuvanje vo odlicna sostojba. Cena: 1000 denari fotelja, 2000 denari kauc. Televizor 1000, grealica 1000
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации