Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Garnitura | Продажба на нови и половни mali agolni garnituri, polovni garnituri za dvor и многу други модели на Pazar3.mk

Најголем број на огласи на Пазар3 за гарнитури. Ви нудиме polovni garnituri za dvor, летни гарнитури за тераса, agolni garnituri mk, mali agolni garnituri, kozna garnitura и многу други типови гарнитури. Посетете ја нашата веб страна за успешно продавање на вашите користени гарнитури и пронајдете ги најдобрите огласи за гарнитури во Македонија само на Пазар3.
Пазар3 е Вашето место за најдобрите половни гарнитури во Македонија. Започнете го Вашето пребарување сега и најдете ја Вашата идеална Garnitura на Pazar3.mk.

06 ноем. 17:45 Гарнитури и салонски елементи  ·  Скопjе  ·  Карпош

Trosedi

7 000 МКД Намалена цена

13 септ. 04:12 Гарнитури и салонски елементи  ·  Куманово

Komplet 430 Euro

430 ЕУР

13 септ. 01:14 Гарнитури и салонски елементи  ·  Скопjе  ·  Чаир

mobilje salloni

240 ЕУР

04 септ. 15:32 Гарнитури и салонски елементи  ·  Скопjе  ·  Чаир

Mobilje per sallon

240 ЕУР

Половни и нови гарнитури на Пазар3


Garnitura | На Пазар3, Ви нудиме најголем избор на гарнитури во Македонија. Независно дали барате polovni garnituri za dvor, garnitura za sedenje, аголни гарнитури, или mali agolni garnituri, Пазар3 Ви овозможува најдобри огласи за Вас. Нашиот сајт е идеален за оние кои бараат користени, но удобни и квалитетни гарнитури за својот дом или бизнис.
Како продавач, имате можност да ги истакнете Вашите гарнитури пред голем број на заинтересирани купувачи. Пазар3 Ви обезбедува платформа каде што можете да ги објавите Вашите огласи за гарнитури, безбедно и лесно. Додадете ги деталите за Вашиот производ, вклучете слики и цена, и почекајте да бидете контактирани од сериозни купувачи. Нашиот тим за корисничка поддршка стои на располагање за прашања и помош при продавањето на Вашиот производ.
Во прилог на гарнитурите, на Пазар3 може да најдете и различни додатоци како flekeri za garnitura и garnitura za sedenje во двор. Без разлика дали барате kozna garnitura, аголна гарнитура или специфични пребарувања како agolni garnituri akcija, нашиот сајт е место каде ќе ги задоволите Вашите потреби.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истото, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации