Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dve isti novi fotelji

0 МКД

Се продава од: snezana 26 дек. 17:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат две исти скоро нови фотељи. Напомена: двонаменска употреба отворање/затворање(седење/спиење).
Информации на тел. 078 352 430. Штип
snezana
078352430
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации