Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dvosed i dve fotelji

9 000 МКД

12 000 МКД

Се продава од: Ilija 24 септ. 18:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Prodavan dvosed od cisto drvo, dve fotelji od istiot materijal i klackalica i plus podaruvam TV Neo
cena 9000 dena fiksno
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации