Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава покуќнина - ПОВОЛНО

0 МКД

1 500 МКД

Се продава од: Јованка 21 ноем. 19:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Се продаваат теписи:
- 2 волнени дим.2,5/3,5м - 2000 мкд парче (слика 1),
-1 волнен 2/3- 1700 мкд.(слика 2),
- синтетика (слика 3) - 1800 мкд.
Гарнитура (тросед, двосед, фотеља) 7000 мкд
Детско биро 1500 мкд
Еден тросед на спуштање- обновен тапацир 4000 мкд
Кауч на спуштање - 4000 мкд

Јованка
076570077
Leaflet
Кон почеток