Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tocak za dete

3 000 МКД

Се продава од: Danica 27 мај 06:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Играчки
Се продава точак за дете скоро неупотребен (10 пати употребен) купен во локо кроко. Скоро ново е точачето мн добро е очувано.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации