Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 апр. 20:35
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се издава стан во Аеродром

Број на соби: 2
09 фев. 22:34
Линк
Викендици  ·  Скопjе  ·  Аеродром

KONTEJNERI KUKJI BARAKI VIKENDICI GARAZI KONTEJNER

1 ЕУР


Денес 16:27 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Passat 1.6tdi AutoMilano

6 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
Денес 15:49 Авто плац Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Audi A4 2.0tdi S-Tronic AutoMilano

22 800 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
Денес 15:14 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva nov luksuzno opremen stan

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 15:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нов стан во Карпош !

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
Онлајн
Денес 14:34 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ИЗДАВА - Празен, 72м2 трособен стан

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 14:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Stan od 58m2 so edna spalna vo N.Lisice

1 650 ЕУР

Број на соби: 2,5
Денес 14:26 Автомобили  ·  Peugeot  ·  206  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam Peugeot 206

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 14:01
Линк
Автомобили  ·  BMW  ·  740  ·  Скопjе  ·  Аеродром

BMW 740D XDRIVE 2018 God

60 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 120 000 - 129 999
Денес 13:33
Линк
Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан со 3 спални соби во Реонски Центар

96 000 ЕУР

Број на соби: 4
Денес 13:30 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нов 4_собен стан во Карпош !

600 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
Онлајн
Денес 13:23 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА СТАН

97 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 13:23 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Golf 7

12 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 12:52 Автомобили  ·  Peugeot  ·  107  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 107 2011g Navigacija euro 5 motor

4 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:52 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Piaggio Beverly 250ie staklo 2008 garaziran

2 400 ЕУР Намалена цена

Денес 12:52 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Скопjе  ·  Аеродром

VW Arteon R-Line 2018 VIRTUAL ALKANTARA ZAMENA ZA STAN

31 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 12:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Namesten stan od 40m2 so edna spalna vo N.Lisice

65 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 12:38 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava namesten stan od 55m2 vo Novo Lisiche

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 11:22 Автомобили  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Citroen Xsara 2002

1 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 12:33 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 3008 CROSSOVER 1.5 hdi 130H AVTOMATIK

18 999 ЕУР

Година: 2020
Километража: 100 000 - 109 999
Денес 12:33 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Volkswagen Jetta 2011

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 12:33 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE PRODAVA stan vo nova gradba vo blizina na Zeleznicka

1 800 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 12:33 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava za kratok prestoj stan vo Urban Garden Aerodrom

30 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Денес 12:32 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

SE IZNAJMUVA GARSONJERA VO AERODROM

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
Површина: 30
Денес 12:13 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава стан во Ново лисиче

1 ЕУР

Број на соби: 2
Денес 12:03 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Prodavam Kuka

Број на соби: 7
Површина: 200
Денес 12:03 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Renault Clio Grandtour 1.5 2017

7 300 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 11:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava stan 62m2 Novo Lisice, 2 spalni

99 000 ЕУР

Број на соби: 3
Денес 11:34 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava nov prazen stan 60m2 Micurin za deloven

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
Денес 11:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛИСИЧЕ

140 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
Онлајн
Денес 10:53 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava dvosoben stan za kratok prestoj vo Aerodom

1 700 МКД / дневно

Број на соби: 2
Денес 10:37 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se iznajmuva luksuzen stan so 3 spalni kaj Tobako2

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
Денес 10:27 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava stan Aerodrom 64m2,dve spalni ,prazen

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Денес 10:20 Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Apartman za kratok prestoj, Aerodrom

1 200 МКД / дневно

Број на соби: 1
Површина: 30
Денес 10:10 Авто плац Автомобили  ·  Peugeot  ·  308  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Peugeot 308 1.6 ehdi 6 brzini 2011god

5 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации