Објавени: апр. 21 2021 11:49

Бебешко креветче SHARED LOVE GREY CANGAROO

МКД

Објавени: апр. 21 11:49
Прегледи: 9
Се продава бебешко креветче со подвижна страна, со можност да се фиксира на креветот на родителите.
Креветчето е како ново, со обид за користење еден месец.
Димензии: 90x52x80 см
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
9
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

077677117

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации