Македонски | Shqip | English |

KOLICKA ZA BLIZNACI I DVE DETSKI KREVETI

Се продава од: фитим 07 јун. 16:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој предмет за 2.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

300 ЕУР

Локација: Бутел, Скопjе
Производи : Мебел/Опрема
ПРОДАВАМ КОЛИЧКА ЗА БЛИЗНАЦИ, ПРОИЗВЕДЕНО 2015, ПРВ СОПСТВЕНИК. КУПЕНИ СЕ ВО ХОЛАНДИА 1500 е. Едниот модел е во лежачка позиција, и другото е во седначка позиција.
Исто така продавам и две Детски кревети за близнаци со се душеци цената за душеците изнесува 100 евра за двете.
Нема посетени огласи
Кон почеток