Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 фев. 14:10
Link:
Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Скопjе  ·  Бутел

Audi a4

1 МКД

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 11:18
Link:
Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam Niva

60 ЕУР

23 фев. 21:24
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf 7.5 GTD 184 Ks -2017

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999

Денес 13:35 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 3 TDI

1 650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 250 000 - 299 999
Денес 12:55 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC 2009 REDIZAJN TOP SOSTOJBA TOP

12 500 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 12:16 Автомобили  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава PEUGEOT PARTNER

6 900 МКД

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Денес 11:58 Авто плац Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW GOLF 6 2.0 TDI 81KW(110KS) HIGH LINE 2009 GO TOP SOSTOBA

7 400 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 09:04
Link:
Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Akvarium

Вчера 21:49 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava kukja vo butel 2

Број на соби: 4
Вчера 20:22 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava Scott Aspect 930

700 ЕУР

Вчера 20:10 Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava BMX od GT bikes

450 ЕУР

Вчера 16:16 Автомобили  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mitsubishi Outlander 2.0tdi 4x4 140ks odlicna sostojba

7 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 15:55 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radishani

75 000 ЕУР

Број на соби: 3
Вчера 15:18 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radisani

95 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 15:16 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kukja vo Radisani

95 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 80
Вчера 13:59 Услуги  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Бутел

FIZIOTERAPEVT diplomiran na UKIM

1 ЕУР

Вчера 13:57 Автомобили  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Скопjе  ·  Бутел

Seat Ibiza 1.4TDI -2003G.

2 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 09:39 Автомобили  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Скопjе  ·  Бутел

Chevrolet Kalos 1.2 -2005G. Neuvezen

1 999 ЕУР Price Reduced

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
23 фев. 21:24
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Golf 7.5 GTD 184 Ks -2017

Година: 2017
Километража: 180 000 - 189 999
23 фев. 18:42 Автомобили  ·  Renault  ·  Clio  ·  Скопjе  ·  Бутел

Renault Clio 1.5 TNG sega registrirano, odlicno

1 550 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 17:39 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Ubava kuka od 200m2 i dvor od 700m2 vo Radishani

240 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 200
23 фев. 16:43 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Скопjе  ·  Бутел

Golf 7 2.0 DSG

1 МКД

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 16:17 Авто плац Автомобили  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Скопjе  ·  Бутел

Opel Insignia Sport Tourer 1.6 cdti 136ks Edition AT

13 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
23 фев. 11:48 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Vw Polo 1.2 Bluemotion

5 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 11:18
Link:
Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam Niva

60 ЕУР

23 фев. 11:09 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes S 320 CDI (235ps) AMG LONG Verzija PANORAMA KROV 2

13 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Скопjе  ·  Бутел

Mercedes C 200 CDI (136 Ps) Go 2012 “6 Brzinski Menjac. REDI

10 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
23 фев. 09:33
Link:
Автомобили  ·  Jeep  ·  Cherokee  ·  Скопjе  ·  Бутел

Jeep Grand Cherokee L

89 000 ЕУР

Година: 2021
Километража: 15 000 - 19 999
23 фев. 08:38
Link:
Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Скопjе  ·  Бутел

VW Passat 1.9 TDI

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 фев. 08:23 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kuka vo Butel 1

Број на соби: 7
23 фев. 04:03 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava plac od 600m2 so dve kukji od 90+30m2

115 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
22 фев. 21:12 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава вила со базен во Хот и Хот Сити

185 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
22 фев. 20:19 Мобилни телефони  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 11 Pro  ·  Скопjе  ·  Бутел

Iphone 11pro

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации