Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава хранилка Cangaroo

2 300 МКД

Се продава од: Кристина 11 јан. 19:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Мебел/Опрема
Се продава одлично сочувана хранилка Cangaroo.
Хранилката е во одлична состојба, како нова.
Тел за контакт: 072 269306
Кристина
Кристина
072269306
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации